top of page

Hakkımızda

2021 Yılında ilki yapılan Akdeniz Gençlik Festivali Adana’da başarıyla gerçekleştirildi.

Son 2 yıldır pandemi koşulları nedeniyle fiziksel olarak Adana’da festivaller yapılamamışken 1-4 Ekim 2021 tarihlerinde ilki yapılan “Festival Seninle teması” ile katılımcılar eğlencenin özlemini giderdiler.

 

“WeQ”

Komitesinde bulunan işletmelerin hem sosyal sorumluluk hedefleri, farklı kitlelere hitap etmesi, birliktelik içinde güzel işlerin yapılabileceğini bizlere gösterdi.

“BEN’den BİZ’e” evrilen hedeflerle gerek komite üyeleri, gerek hizmet veren işletmeler, iştirakçiler ve katılımcı halk olarak hep birlikte hareketle mutluluğu yakalamanın heyecanını yaşadılar.

 

2021’de festivalde yer alan; Hayko, Ceza, Mor ve Ötesi, Can Bonomo, Ceylan Ertem, Kontkar, Can Gox, Gripin, Patron, Necati ve Saykolar, Mary Jane, Melek Mosso, Emir Can İğrek, Contra, Köfn, Haluk Levent ve Rus Kızıl Ordu Korosu olmak üzere yerli ulusal sanatçıların konserleri yapıldı.

 

Festivalde konserlerin yanında Adana’nın yerel işletmeleri yeme ve içme anlamında da stantlar kurmuş ve hizmet vermişlerdir.

 

Festivalde sahne alan 17 ulusal sanatçı ve Rus Kızılordu Korosu ile Akdeniz Gençlik Festivali uluslararası bir festival olmuştur.

 

Yakalanan bu Akdeniz Enerjisi ile tüm iştirakçilerle birlikte en iyisini hak ediyoruz.

 

Akdeniz Gençlik Festivali 2022 Yılında 13-16 Ekim tarihinde yeniden planlanmaktadır.

bottom of page